неділя, 9 лютого 2020 р.


Тема: Бароко: архітектура, скульптура, живопис.
Мета:
навчальна: розширити загально-естетичний та музичний кругозір учнів, ознайомити їх із стилями часу, поняттями, з життям і творчістю композиторів, художників, скульпторів; музичними творами, художніми творами;
розвиваюча: розвивати музичні здібності - метро-ритмічного, звуковисотного, ладового відчуття, вокально-хорових і творчих навичок, навичок образного, осмисленого сприйняття музики, художніх творів;
виховна: формувати емоційні, естетичні, моральні, загальнолюдські та національні якості особистості - національної гордості й патріотичних почуттів, любові до рідного краю, до природи; любові до народних пісень, до народних традицій, до живопису.


Тип уроку: комбінований, поглиблення знань.
Обладнання: Підручник для 8 класу Л.М.Масол,синтезатор, комп’ютер, альбом для малювання, фонохрестоматія 8 клас.
Музичний матеріал:________________________________________________
Художній матеріал:________________________________________________
Хід уроку
1. Організація класу .
Вхід учнів під музику, музичне вітання.
2.Мотиваційний .
Повідомлення теми і мети, головних завдань уроку.
3.Актуалізація опорних знань учнів  .
-      Згадайте про що ми розмовляли на прошлому уроці?
4.Розкриття теми уроку.
У період бароко в різних країнах досягло значних вершин мистецтво малярства. Внутрішній простір споруд ставав схожим на суцільне живописне полотно. Такий синтез архітектури й живопису підносив людину над буденністю.
Живописець італійського бароко Мікеланджело Мерізі (1573-1610) був прозваний Караваджо. Від цього походить назва реалістичної течії в мистецтві — «караваджизм». Вона породила його послідовників в усій Західній Європі. Караваджо. (продовження с.93-95)
МИСТЕЦЬКА СКАРБНИЧКА(ст..97)
5. Творча робота.
Варіант2. Колективна робота. Створіть замальовки меблів, дзеркал, світильників тощо для оформлення вітальні у стилі бароко (кольорові олівці).с.96
6. Підсумки уроку, оцінювання .
-      Що нового ви дізналися на уроці?
-      Назвіть риси стилю бароко в архітектурі й образотворчому мистецтві. Наведіть приклади синтезу мистецтв.
-      Схарактеризуйте особливості живопису бароко.
-      Чи сподобався вам урок?  Чим саме?
-      Як ви гадаєте цілі, які були поставлені на початку уроку були виконані?
7. Додаткові завдання (ст..97)












Немає коментарів:

Дописати коментар